logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28951642 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nové designové linie značky Concept nabízejí koncepční řešení kuchyně

Nové designové linie značky Concept nabízejí koncepční řešení kuchyně

 

Horizontální linky, design, elegance, důraz na detail, luxusní vzhled a čistota linií v harmonickém celku, kde nic neruší výsledný estetický dojem. Tak by se ve stručnosti daly popsat nové designové linie, které česká značka Concept na jaře přináší na trh. Linie dostaly název Concept Black & White a Concept Sinfonia, designově propojují velké a malé kuchyňské spotřebiče, a značka Concept tak díky nim zákazníkům nově nabízí ucelené řešení kuchyně.

 

 

„Designové linie jsou dalším krokem značky Concept, kterým reagujeme jednak na aktuální trendy, jednak na přání zákazníků. Na finální podobě nových řad jsme spolupracovali s řadou designérů s cílem vzájemně propojit jednotlivé spotřebiče segmentu MDA i SDA skutečně do posledního detailu. Naše spotřebiče díky tomu povýšily z praktického pomocníka na vizuálně zajímavý a funkční komplex každé moderní kuchyně. Všechny tři linie jsou zákazníkům k dispozici jak v klasickém vertikálním, tak i ve zcela novém moderním horizontálním uspořádání," vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept.

kuch 1

 

 

Dominantním materiálem použitým u nové linie Concept Black & White je bílé a černé sklo. Kuchyň díky nim působí vždy čistě a luxusně, a možná právě proto se mezi zákazníky těší stále rostoucí oblibě. Černá navíc interiéru dodá na eleganci, bílá ho pro změnu osvěží a odlehčí. Linie Concept Sinfonia vsadila na nerez. Nejoblíbenější, nadčasový a nejčastěji používaný materiál se u zákazníků už roky drží na předních příčkách popularity. Nová řada Sinfonia ho nabízí v luxusním provedení s důrazem na detail i na barevné sjednocení všech použitých typů nerezu a barvy displejů u jednotlivých spotřebičů. Linie Sinfonia přináší buď klasickou variantu vertikálního pojetí kuchyně, nebo moderní novinku, kterou je uspořádání spotřebičů ve vodorovné linii vedle sebe. Jednotlivé spotřebiče z linie Sinfonia jsou spolu dobře kombinovatelné, a nabízejí tak širokou škálu možností řešení kuchyňského prostoru.

  kuch2

Kromě velkých spotřebičů nabízejí nové linie i produkty z řady malé kuchyňské techniky. Už teď si lze ke každé z linií pořídit rychlovarnou konvici, šnekový lis na ovoce a zeleninu a tyčový nebo smoothie mixér v příslušné barvě a provedení. V blízké budoucnosti plánuje značka Concept rozšíření portfolia výrobků o další malé kuchyňské pomocníky tak, aby koncepční řešení kuchyně bylo dokonalé.

  kuch3

„Kromě nového designu linií máme i novinky mezi velkými a malými spotřebiči. Jde například o extra tichou myčku na nádobí s turbosušením, varné desky ovládané jediným dotykem, digestoře s čidlem regulace výkonu podle množství pachu v místnosti, vestavnou multifunkční troubu s katalytickou vložkou pro snadnou údržbu a s ovládáním podle individuální potřeby a nové jsou i rychlovarné konvice s termoregulací," doplnila Ing. Kamila Trávníčková.

kuch4

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

___________________________________________________________________________________________
O značce Concept
Společnost Jindřich Valenta - Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta - Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22