logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28951575 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Správa nemovitostí vám ulehčí od starostí

Správa nemovitostí vám ulehčí od starostí

 

Stále více lidí si v současné době pohrává s otázkou, jakým způsobem naložit s nemovitostí, kterou mají ve svém vlastnictví. Nezáleží na tom, zda se jedná o byt či dům. Pokud máme v rukou nějakou nemovitost, kterou sami pro sebe nevyužijeme, logicky se zamýšlíme nad řešením, co s ní.

 

 

Prodej nemusí být jediné východisko

 

 

Pokud se nad tím zamyslíte, určitě vás jako úplně první možnost napadne nemovitost prodat. Zdá se to na první pohled rozumné, přeci jen když nemovitost sami pro sebe a pro své účely nepotřebujete, je nejjednodušší ji prodat. Prodej ale nemusí být jediné východisko, které by sice představovalo jistou vidinu peněz, ale pouze jednorázovou. Není daleko lepším řešením nemovitost pronajmout a čerpat tak peníze dlouhodobě?

 

Pronajměte nemovitost a získejte pasivní příjem

 

 

Mnohem zajímavějším a pro vás i výhodnějším způsobem, jak ze své nemovitosti udělat důl na peníze, je její pronájem. Teď si možná říkáte, že je s tím až příliš mnoho starostí - nemovitost je potřeba nafotit, udělat inzerát, vybírat lidi, poskytovat jim prohlídky a i po ujednání nájemní smlouvy neustále řešit spoustu náležitostí. Máte pravdu, pronajmout byt či dům není zrovna jednoduchá věc. Řešením může být správa nemovitostí, díky které svěříte svou nemovitost do rukou zkušenějších a budete čerpat peníze, aniž byste pro to cokoli museli udělat.

 

Sázka na jistotu

 

 

Jak by se vám líbilo čerpat každý měsíc peníze a ve své podstatě nehnout prstem? Realitní kancelář Happy House Rentals vám nabízí své služby ověřené léty i desítkami spokojených klientů. Součástí poskytovaných služeb je nejen kvalitní propagace, ale i prověřování nájemníků, veškerá komunikace i papírování. Vy se nebudete muset starat o vybírání nájmů nebo placení kauce. Chybět nesmí ani právní poradenství, které můžete využít.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22