logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28951592 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Střešní okna pro moderní a pohodlné bydlení v podkroví

 Střešní okna pro moderní a pohodlné bydlení v podkroví

 

Pro podkrovní bydlení jsou nutná kvalitní a funkční střešní okna. Mezi hlavními požadavky je pevná rámová konstrukce, která zajišťuje dostatečnou tepelnou a protihlukovou izolaci. Měly by být vybaveny minimálně dvojsklem a odolávat i přívalům sněhu. Střešní okna Toso odpovídají všem důležitým požadavků a nabízejí uživatelům i něco navíc - estetický vzhled, který ladí s velkou škálou střešní krytiny. Hygienické větrání umožňuje mikroventilace, která udržuje příjemnou pohodu v místnosti. Střešní okna Toso se vyrábějí ze dřeva i plastu, který se více hodí do místností s větší vlhkostí.

 

 

Dřevěná střešní okna z odolné severské borovice

 

 

Základním materiálem pro dřevěná střešní okna Toso je dřevo z odolné severské borovice. Vakuově se impregnuje proti dřevokazným houbám a škůdcům. Konečnou úpravou je lakování. Dřevěná střešní okna si léta udržují svůj přírodní vzhled s kresbou dřeva. Plastová střešní okna mají vícekomorový profil vyplněný tepelnou a protihlukovou izolací. Jsou zesílena ocelovou armaturou a jsou tak odolná proti deformaci. Povrch je bílý a bezúdržbový. Okno doplňuje lemování, které zajišťuje vodotěsné napojení se střešní krytinou. Jsou různé varianty lemování pro hladkou i profilovou krytinu až do výšky 90 milimetrů.

 

Dánská firma kromě oken vyrábí i žaluzie a rolety

 

 

Dřevěná i plastová střešní okna mají tři nastavitelné polohy - úplné zavření a dvě polohy pro pasivní větrání. Kliky jsou z leštěného zinku a odpovídají moderním estetickým nárokům. Střešní okna jsou vybavena dvojsklem o síle 24 milimetrů, přičemž prostor mezi nimi je vyplněn inertním argonem. V zimě tak brání unikání tepla z místnosti a v létě odolává přílivu tepelného záření zvnějšku. Střešní okna Toso vyrábí dánský holding VKR, jenž vlastní i značku VELUX a WINDOW MASTER. Kromě oken a střešních výlezů nabízí také žaluzie a rolety jako ochranu před intenzivním slunečním zářením.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz
Zdroj foto:https://www.toso.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22