logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28351636 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Skládací brány šetří místo

Skládací brány šetří místo

 

Každý by chtěl u svého domu mít posuvné brány, protože je to pohodlné a šetří to čas. Nemusíte ani vylézt z auta, bránu otevřete dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem. Automatické posuvné brány jsou praktické i u provozních areálů, protože ostraha celý provoz řídí z kanceláře. Ale co dělat, když nemáte dostatečný prostor pro posuvné zařízení? Pomohou vám skládací brány. Díky tomu, že křídlo je dělené, vertikálně se sklopí a skládací brány se otevřou jen v určeném rozmezí. Skládací brány nebo skládací vrata se instalují u vjezdů, kde jsou z obou stran překážky, a není možné vytvořit prostor pro posuvnou bránu.

 

 

Včas rozhodněte: skládací brány nebo posuvná vrata?

 

 

Skládací brány jsou praktické i v případě, že máte po obou stranách vjezdu místa dostatek. Můžete tam instalovat samonosnou bránu, ale co když vás za pár let napadne tento prosto zastavět? Museli byste vynaložit nové náklady na nové zařízení, a tím by byly skládací brány. Vždy je dobré plánovat na delší období a vybrat takové zařízení, které léta vydrží a náklady se vám vrátí. Skládací vrata jsou praktická a mají všechny výhody jako posuvné brány. Skládací brány vám zajistí úsporu místa, a už se nemusíte obávat, zda prostor na jedné straně vjezdu bude vždy volný.

 

Dálkové ovládání vjezdu je komfortní

 

 

Skládací brány se stejně jako samonosné brány nejčastěji vyrábějí z pevné ocelové konstrukce. Pláštěm může být plech, pletivo, dřevo nebo také plast. Jednotlivá křídla skládací brány se pohybují pro kolejnici a křídla se většinou ve středu lomí. Pohon zajišťuje elektromotor a řídicí jednotka, která je ovládána infračerveným paprskem. Moderní elektronika umožňuje řídit otevírání i na dálku. V případě sněhové pokrývky je nutné zajistit, aby prostor kolem skládací brány byl uklizen od sněhu, aby zařízení správně fungovalo.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.promal.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22