logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28951537 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

EKG holter je vhodné použít při občasném bušení srdce

EKG holter je vhodné použít při občasném bušení srdce

 

Někteří pacienti, kteří přicházejí do ordinace praktických lékařů i specialistů, si stěžují na občasné bušení srdce, ale vyšetření na EKG nic neukáže. Je to proto, že vyšetření trvá několik desítek sekund a případná porucha srdečního rytmu se objeví jen několikrát za den.Pak se vyplatí použít EKG holter. Jde o přístroj, který kontinuálně zaznamenává činnost srdce při běžné pracovní činnosti. Pro praktického lékaře, který předepíše EKG holter jen občas, je důležitá jeho cena. Hledáte-li pod klíčovými slovy - EKG holter cena - na trhu je více šikovných přístrojů, které pro běžnou ordinaci stačí.

 

 
 
EKG holter a cena? Přístroj musí být zejména spolehlivý
 
 
Příznivá cena u přístroje EKG holter je například u značky Seiva. Nejmenší EKG holter značky Seiva je Záznamník DL 900, který váží jen 56 gramů. Je napájen jedinou baterií typu AAA a umožňuje délku záznamu až 120 hodin. Pro pacienty je to komfortní systém, protože prakticky nepociťují, že by měli něco na těle. Srdeční vzruchy snímá EKG holter pomocí svodů a veškerou činnost zaznamená do paměti. Po ukončení sledování se EKG holter napojí na PC a přenese do něho veškerý záznam. Jestliže hledáte hesla - EKG holter cena - vždy je důležité, zda je přístroj spolehlivý, zda má funkce, jež potřebujeme. Jen cena nerozhoduje.

 

 

 
 
AMTK jsou přístroje na monitorování krevního tlaku
 
 
Podobně jako se sleduje kontinuálně činnost srdce, někdy je užitečné sledovat změny krevního tlaku v průběhu celého dne. Přístroje na ambulantní monitorování krevního tlaku jsou známé jako AMTK. Toto měření, obvykle v 24hodinové periodě nebo i delší, poskytuje lékaři daleko více informací a je transparentní při stanovení hypertenze. AMTK přístroje pacienta nijak nezatěžují, ale odhalí vysoký tlak při každodenní činnosti. Jednorázové měření v ordinaci je velmi nepřesné a ovlivňuje je více faktorů. V posledních několika letech mohou krevní tlak měřit pomocí AMTK i praktiční lékaři. Tento výkon pojišťovny hradí. Přístroje AMTK  lze u pacientů s hypertenzí využít dvakrát ročně.
 
 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22